Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

O nevyhnutelné potřebě učinění pořádku ve chlévě na zemi

6. 06. 2017 15:15:14
Aneb, zdrcující kritika všeho a všech, s jakou jste se pravděpodobně ještě nikdy nesetkali. Kéž by tato slova nikdy nemusela být napsána.

Lékař - bezcharakterní kreatura, která si udělala byznys z lidského neštěstí. Kreatura, která nechce pomáhat tak, jak to slibovala, ale která v lidech a jejich utrpení vidí především zdroj vlastního obohacení. Obohacení bez studu, bez dna a bez svědomí.

Velká čest všem výjimkám!

Politik - bezcharakterní kreatura, která namísto služby národu a jeho zájmům slouží sobě a svým zájmům. A pro vlastní zájmy neváhá lhát, okrádat, ba i zaprodat celý národ.

Velká čest všem výjimkám!

Podnikatel - arogantní a bezcharakterní kreatura, které jde vždy jen a jen o peníze. Její zaměstnanci jsou pro ni pouze prostředkem, potřebným pro dosahování zisku. A protože jí jde pouze o peníze, snaží se ponechat si z vyprodukovaných prostředků co nejvíce pro sebe a naopak, svým zaměstnancům vyplatit ve formě mzdy co nejméně.

Je to kreatura, vždy připravena k jakékoliv nemorálnosti a bezcharakternosti, pokud jí to přinese více peněz, jejichž však nikdy nemá a nikdy nebude mít dost.

Velká čest všem výjimkám!

Bankéř - zloděj v obleku a kravatě, který získává peníze za nic. Jedním z mnoha příkladů je bezhotovostní styk. Světová bankovní lobby prosadila, aby lidé v zaměstnání nedostávali hotovost, ale aby jejich mzdy byly bezhotovostně poukazovány na jejich bankovní účty. Správa účtu a každý pohyb na něm je však zpoplatněn. Tímto způsobem se do bank vlévají miliardy za nic. Miliardy za nic, o které by přišly, kdyby bezhotovostní styk neexistoval.

Bankéř je zvrhlá bytost, která utopila svou lidskost v penězích.

Velká čest všem výjimkám!

Novinář - bezcharakterní kreatura, pro kterou, stejně jako pro všechny výše uvedené neznamenají vůbec nic slova jako čestnost, spravedlnost a opravdovost. Kreatura, která usiluje především o senzaci, přičemž je odhodlaná vyslídit a vynést na povrch i tu největší zvrhlost. Svým šířením povrchnosti, prázdnoty, nízkosti a nečistoty, jako i svým pomlouváním zamořuje a deformuje povědomí celé společnosti.

Velká čest všem výjimkám!

Herec - prodejní nevěstka, ochotna propůjčit se v každé chvíli i k té největší zvrhlosti, nízkosti a nemorálnosti. Prodejní nevěstka, ochotna se na povel režiséra kdekoliv a kdykoliv i svléknout donaha. Prodejní nevěstka, která při výběru svých rolí nebere vůbec na zřetel kritérium lidské ušlechtilosti a morálky.

Velká čest všem výjimkám!

Obyčejný člověk - tupá, povrchní a mělká bytost, jejíž hodnotový systém se nepříliš odlišuje od zvířete. Bytost, jejíž snažení i celé myšlení je nasměrováno pouze k hmotným potřebám. Bytost, absolutně neschopná povznést se k něčemu vyššímu, ušlechtilejšímu a vznešenějšímu. Prázdná bytost, jejíž duch je spoután okovy hmoty. Bytost, kterou právě pro její prázdnotu a povrchnost manipulují a okrádají všichni výše zmínění lidští dravci.

Velká čest všem výjimkám!

Žena - zvrácená kreatura, která má zvláštní potřebu neustále provokovat ty nejnižší pudy. Její způsob oblékání, nazývaný módou je zaměřen na rafinované a promyšlené odhalování těla tak, aby co nejvíce dráždilo, protože cílem ženy je být co nejvíce "sexy".

Velká čest všem výjimkám!

Muž - hrubá, vulgární, živočišná bytost, jejíž myšlenky a slova ovládají ty nejnižší pudy. Zvrhlá bytost, která nejednou není schopna vyslovit ani dvě věty, aniž se v nich nenašel nějaký vulgarismus.

Velká čest všem výjimkám!

Bůh - vznešená, všemohoucí, dobrotivá, ušlechtilá a spravedlivá entita, která odstraní všechno toto lidské bahno z planety Země.

Až na ty výjimky!

Závěr: v seznamu lidských nízkosti by se dalo pokračovat ještě velmi dlouho. Kdo se bděle rozhlédne kolem sebe uvidí množství neuvěřitelné ubohosti téměř na každém kroku.

Nejpodstatnější však je, aby se on sám snažil být vždy právě onou výjimkou. Výjimkou, které patří čest! Výjimkou, jejíž dobrý, ušlechtilý a spravedlivý život na této zemi se pod tlakem Boží entity stane brzy pravidlem. Pravidlem absolutně pro všechny!

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š

Autor: Milan Šupa | úterý 6.6.2017 15:15 | karma článku: 18.48 | přečteno: 616x

Další články blogera

Milan Šupa

Člověče otevři oči! Příroda k tobě promlouvá!

Existují lidé kteří tvrdí, že mechanismus fungování přírody je řízen určitým druhem vědomé inteligence. Že prostě vše, co se v přírodě děje se neděje jen tak samo od sebe. Stojí za tím inteligence a ta to spravuje.

25.7.2017 v 15:15 | Karma článku: 10.54 | Přečteno: 203 | Diskuse

Milan Šupa

Jsou Slované méněcenná rasa? Z hlediska západu žel ano!

Pro západ jsou Slované stále cosi méněcenné, co mu má sloužit. Západ totiž vždy byl a stále je vůči Slovanům nepřející a nevraživý.

21.7.2017 v 15:15 | Karma článku: 41.58 | Přečteno: 4101 | Diskuse

Milan Šupa

Lidstvo, jak dál?

Vše, co nestojí ve Vůli Stvořitele, nemá v sobě pevného základu a je stavbou, již dopředu odsouzenou na zhroucení.

18.7.2017 v 15:15 | Karma článku: 8.30 | Přečteno: 228 | Diskuse

Milan Šupa

Teprve po hlavním má následovat po - hlavní!

Skutečná pravda o věcech se nejednou skrývá v samotných slovech, které tyto věci označují. A přesně tak je to i s pojmem pohlavní a se vším, co se za ním skrývá.

14.7.2017 v 15:15 | Karma článku: 7.12 | Přečteno: 311 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Helena Vlachová

Matky vražedkyně

Když slyším, že matka zavraždí své dítě, přeji si jediné. Aby matka vražedkyně dostala trest nejvyšší.

27.7.2017 v 6:45 | Karma článku: 5.29 | Přečteno: 180 | Diskuse

Libuse Palkova

Výběr partnerky podle barvy genitálií?

Když jsem slyšela poprvé, že nejnovějším hitem v péči o krásu ženy je nechat si vybělit vagínu, myslela jsem, že je to nějaký vtip. Ale vypadá to, že to myslej vážně.

26.7.2017 v 21:21 | Karma článku: 23.89 | Přečteno: 1881 | Diskuse

Ladislava Šťastná

Jak to vnímám já: Když se řekne puberta – taky se vám orosí čelo?

Taky jste někdy v dospívání zapřemýšleli nad tím, zda vaši rodiče jsou ti vaši, když najednou po vás furt něco chtějí anebo vám furt něco zakazují a hodně toho nedovolí?

26.7.2017 v 20:20 | Karma článku: 7.88 | Přečteno: 252 | Diskuse

Olga Pavlíková

US army bez transsexuálů

Trump vykázal transgenderové osoby ze všech služeb v armádě, Obama jim tam před ním naopak uplatnění umožnil.

26.7.2017 v 19:35 | Karma článku: 27.47 | Přečteno: 634 | Diskuse

Jana Slaninová

Hirudoterapie: Leží tam lidi pokousaní pijavkami

Mám den dovolené, protože pijavkování se posledně u mého muže projevilo několikahodinovým vytékáním "krve". Že se jedná o krevní plazmu obarvenou krví, která tvoří rosolovité sraženiny a čistí tělo, jsem se dozvěděla dnes.

26.7.2017 v 19:19 | Karma článku: 9.25 | Přečteno: 316 | Diskuse
Počet článků 598 Celková karma 14.86 Průměrná čtenost 709
Jsem člověk, kterému není lhostejné obecné nepochopení pravého smyslu lidského života na zemi a z tohoto nepochopení pramenící selhávání jak osobních, tak celospolečenských vztahů.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.